HELENA FEJKOVÁ© 2012 Helena Fejková

Skleněná zahrada Giardino di vetro

Skleněná zahrada
Sklářský ateliér Astera, pod záštitou Italského kulturního institutu Praha pořádá benefiční akci Skleněná zahrada – Giardino di vetro“ – 30. 5. 2015 od 17:00, ateliér Astera Nový Bor.
Prvně v České republice budou představena exkluzivní díla benátských sklářských Mistrů: Afro Celotto, Alfredo Barbini, Antonio da Ros, Ermanno Nason, Pino Signoretto
Program vernisáže:
  • Fashion show módní návrhářky Heleny Fejkové v podání členek baletu Národního divadla
  • Live Jazz Trio
  • Italské delikatesy
  • Zahradní golfová soutěž v patování
  • Živé foukání a rytí skla
  • Slavnostní ohňostroj

Akcí provede herečka a moderátorka: Lenka Vacvalová
Výtěžek z dobrovolné tomboly pomůže Komunitnímu centru v České Lípě


Oslavte s námi narozeniny

Tawan
Srdečně vás zveme na oslavy 9. narozenin thajských masáží Tawan 26. 5. 2015 od 18 hodin, Italská 212/5, Praha 2. V rámci večera se můžeme těšit na módní přehlídku Heleny Fejkové, dobroty od taštičkáře Petra Jachnina, ukázku šperků značky Egoist a ochutnávku luxusní čokolády od DarujČokoládu.cz.
Chybět nebudou ani naše thajské masáže, bohatý raut, prosecco i tombola a v průběhu celého dne již od rána ve všech našich provozovnách dárkové poukazy na masáže se slevou 40 %.

Květnový dýchánek

Květnový dýchánek
Vážení přátelé!
Srdečně Vás zveme na tradiční květnový „dýchánek“! Bude tuto sobotu 23. 5. 2015 od 15. do 19. hodiny v naší Galerii – Martinská 4, Praha 1.
Nová letní kolekce je připravena – včetně vzorků pro objednávky! Milým hostem bude Lucie Marková, autorka šperků z říčních perel! Sklenka dobrého vína, úsměv a dobrá pohoda nebudou chybět!
Těšíme se na Vás!

Vaše Helena Fejková

Mistrovství světa v ledním hokeji

HF a MS v hokeji
V nejkratší možné době jsme oblékli hostesky i management Mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Pozorní diváci tak vidí v halách v Praze a Ostravě krásné asistentky při ceremoniálech všeho druhu – v modelech s designem Heleny Fejkové.
Základ tvoří bleděmodré šaty s logy šampionátu a potiskem "rozježděného ledu". Hedvábná saka vínové barvy a šály mají podobný potisk.
Pro prvotní prezentaci nám pomohly baletky v "piškotech".