HELENA FEJKOVÁ© 2012 Helena Fejková

Krásný máj všem!

Krásný máj všem!
Krásný máj všem!
Vzhledem k slunečným víkendům Vás srdečně zveme ve středu 30. 5. 2018 od 14 hodin do naší pražské galerie (Vinohradská 156) na tradiční dýchánek...
Hostem bude Jitka Poláková s ukázkou novinek přírodní kosmetiky Capri... Čeká na Vás nová letní kolekce se spoustou originálních doplňků od různých autorů.
Těšíme se na Vás se sklenkou dobrého vína a ochutnávkou ayurvédských čajů.
Srdečně Vás zvu!

Helena Fejková

Tradiční dýchánek

Tradiční dubnový dýchánek
Vážení přátelé,
opět si Vás dovoluji pozvat na tradiční dýchánek, který bude v naší pražské galerii na Vinohradské 156 již tuto sobotu 21. 4. 2018 od 15. hodiny.
Připravena bude nová jarní kolekce – inspirace pro Váš šatník – a naše dílna pro Vaše zakázky z nových italských látek.

Překvapení:
Suns Elements – značkové brýle Evy Polenové – zdobené českými granáty a Swarovského kameny. Ochutnávka ze Champagnerie Pavla Jirouška (Průchodní 4, Praha 1, www.champagneria.cz).
Srdečně Vás zvu!

Helena Fejková

První jarní dýchánek 2018

První jarní dýchánek 2018
Vážení a milí,
srdečně Vás zveme na první jarní dýchánek – čtyři dny před koncem zimy! Bude v naší pražské galerii na Vinohradské 156 (jsme tu právě rok), v sobotu 17. 3. 2018 od 15 hodin. Narozeninový přípitek vínem s originální chutí a v bio kvalitě bude pocházet z rodinného sklípku Karla Křena.
Představím svoji jarní kolekci i slušnou nabídku nových italských látek pro jarní modely na zakázku! Iveta Hlobilová vystaví své cínové šperky s polodrahokamy a pozve Vás k účasti na charitativní Kabelkománii (www.kabelkomanie.cz). Je to bazar na podporu dárcovství kostní dřeně. Stačí věnovat svoji méně potřebnou koženou kabelku, nebo jiný obdobný oděvní doplněk...
Těším se na Vás!

Helena Fejková

Únorový dýchánek

Únorový dýchánek
Vážení přátelé, srdečně Vás zvu na únorový „dýchánek“ 17. 2. 2018 od 15. do 19. hodiny do naší pražské galerie na Vinohradské 156.
Hosty budou: Lenka Klánová s novinkou AGELOC LUMISPA – báječným čisticím a masážním strojkem k vyzkoušení a René – Vám dobře známý kadeřník!
Připravena budu s nabídkou nových italských látek pro objednávky na plesy i jarní procházky.
Držitelé zlatých karet budou mít v tento den výjimečně slevu 20 %.
V příjemné atmosféře nebude chybět sklenka dobrého vína či bylinný čaj.

Těším se na Vás!

Helena Fejková

Lednový dýchánek

Lednový dýchánek
Vážení přátelé, přeji Vám opravdu vydařený rok 2018!

Současně Vás opět zvu do naší pražské galerie (Vinohradská 156) v sobotu 20. ledna od 15. do 19. hodiny. Milým hostem bude Eva Roučková – Optika LARO – s novou kolekcí značkových dioptrických brýlí. Já už mám pro Vás připravené látky na jaro / léto. Včera jsem je přivezla z italského Prata. Stihneme Vás ale připravit i na plesovou sezonu, nebo mrazivé dny, které určitě přijdou!

Sklenka vína a příjemná atmosféra nebudou chybět.

Těším se na Vás!

Helena Fejková